Pojďte si s námi vyzkoušet první pomoc opravdu reálně!!! Ve spolupráci se sportovním centrem T-CLUB jsme pro Vás připravili oblíbený zážitkový kurz první pomoci.

Základem našeho kurzu jsou modelové situace – sehrávání událostí, které se Vám mohou nejčastěji stát v běžném životě.
V situacích vystupují skuteční figuranti, poranění jsou namaskována a každá z těchto modelovek se vždy dynamicky vyvíjí podle toho, jak jsou postižení ošetřováni.
Během kurzu si situace prožijete v rolích zachránců. Vždy Vás povede náš lektor, který v závěru poskytne zpětnou vazbu na řešení situací. Naučíme Vás, jak adekvátně reagovat v dané kritické situaci, také si vyzkoušíte komunikaci s operačním střediskem ZZS, naučíme Vás, jak zhodnotit stav pacienta a rozpoznat náhlou zástavu oběhu. Ukážeme Vám, že pomoct může opravdu každý a že k resuscitaci stačí jen dvě ruce. Důraz klademe na praktický nácvik kvalitně prováděné resuscitace a časné defibrilace při použití AED (automatizovaný externí defibrilátor).
Společně tak můžete s námi prožít to, jak se cítí zachránce i zachraňovaný a odnést si zkušenosti, které se kdykoli můžou hodit!
Každý účastník obdrží certifikát o absolvování kurzu.

Cena kurzu: 750,- Kč za osobu.

Kde: T-CLUB, s.r.o., Drážďanská 858/83b, Ústí nad Labem 40007

Kdy: 12. 10. 2019

 

ZÁŽITKOVÝ KURZ PRVNÍ POMOCI JE TU 😀