Zážitkový kurz PP pro pedagogy, ZŠ Metelkovo, Teplice

Školení super, hlavně ty reálné situace. Skutečnost je určitě ještě horší, ale pomůže to si uvědomit, co všechno se může přihodit. Záchranářskému týmu patří velké díky.

Bylo to akční a dobré. Rozhodně opakování neškodí. Nové situace se určitě najdou.

Školení bylo netradiční, určitě přínosné a touto formou provedené mi určitě dlouho zůstane v hlavě. Líbilo se mi to.

Termín před Vánocemi sice nebyl úplně nej, ale vzhledem k tomu, že to bylo tak skvělé, tak to zafungovalo jako příjemné odreagování od toho shonu. Žádná nudná teorie, ale praktický workshop, navíc skvěle připravený. Byl to zážitek a zážitky se dobře a dlouho pamatují.

Školení se mi velice líbilo a bylo super připravené.

Mně se školení zdálo přínosné. Bavilo mě. Příště bych volila ne předvánoční termín, ale myslím, že zopakování zážitkového školení bude fajn.

Názorné, akční, zážitkové, rychlé, zorganizované, ale přitom příjemné – velmi sympatický tým lektorů. Nemilé pro mě osobně je, že jsem si při zachraňování dítěte z auta odřela kozačky. Školení bylo přínosné. Líbila se mi jeho forma, hlavně praktická část.

Určitě zkusím něco podobného s dětmi. Smekám před prací záchranářů.

Bylo to zajímavé, poučné a hlavně praktické. I délka školení byla přiměřená.

Akce byla podle mě mnohem užitečnější, než poslouchat jen výklad. Termín by byl lepší třeba při nějakém ředitelském volnu apod.

Pro mě to bylo perfektní, protože když je to jako doopravdy, člověk pocítí opravdové emoce, takže si myslím, že je pak lépe zvládne a líp se zorientuje, kdyby k něčemu takovému skutečně došlo. Záchranáři, kteří tu byli, jsou navíc sympatičtí a informace předávají jasně a pro laika srozumitelně.

Školení bylo výborné. Za mě určitě lepší a než jen přednáška.

Školení bylo úžasné, plné přínosných informací. Ráda si ho zase zopakuju.

Certifikovaný kurz PP pro pedagogy, ZŠ a MŠ Ústí n. L., SNP 2304/6, př. org.

Proškolili jste u nás ve škole 7 vychovatelů z našeho pedagogického sboru a byli jsme velmi spokojeni. Moc děkujeme za školení. Od vychovatelů jsem měla jen samé pozitivní ohlasy, byli spokojeni. Velmi se jim školení líbilo!

Kurz pro zdravotníky, zubní ordinace Petrovice

Se školením jsme byli všichni spokojeni, vše jsme zapsali a vyvěsili u nás v ordinacích. MUDr. Bilík byl velmi příjemný, velmi velmi chválíme.

Kurz pro firmy, Květina, z. s.

Děkujeme za spolupráci, z kurzu jsme byly nadšené, lektorka byla výborná, přeji pěkný den, s pozdravem

Certifikovaný kurz PP pro pedagogy, Svobodná základní škola, o.p.s.

Dobrý den, ještě jednou jsme chtěli za organizaci poděkovat za kvalitní kurz.

Certifikovaný kurz PP pro pedagogy, ZŠ Novosedlice

Byli jsme maximálně spokojeni!! Školitelé velmi příjemní, školení bylo opravdu z praxe, vše srozumitelné… a všem nám běží na mysli dech,oběh-krvácení, vědomí! 🙂

Kurz pro firmy, Zdemar ÚL s.r.o. I.

Se školením jsme byli maximálně spokojení.

Certifikovaný kurz PP pro pedagogy, ZŠ Dubí

Mockrát Vám děkujeme za opravdu zážitkový seminář. Všem účastníkům se opravdu velice líbilo. Obrovský dík všem zúčastněným instruktorům i figurantům.

Kurz pro firmy, Krajská veterinární správa SVS pro Ústecký kraj

S kurzem byli všichni nadšeni, byl moc pěkný.

Certifikovaný kurz PP pro pedagogy, ZŠ s RVTv Teplice, Na Stínadlech

Seminář byl opravdu moc zdařilý – ještě dnes si paní učitelky o něm povídaly a chválily lektory za vtipnost a akčnost a za to, že seminář nebyl nudný – zaujal a zanechal v hlavě důležité a potřebné informace. Takže ještě jednou velký dík za nás za všechny. Držíme palce ve Vaší nelehké práci.

Certifikovaný kurz PP pro pedagogy, ZŠ Na Stínadlech, Teplice

Seminář byl opravdu moc zdařilý – ještě dnes si paní učitelky o něm povídaly a chválily lektory za vtipnost a akčnost a za to, že seminář nebyl nudný – zaujal a zanechal v hlavě důležité a potřebné informace. Takže ještě jednou velký dík za nás za všechny.

Certifikovaný kurz PP pro pracovníky Centra pro celou rodinu, Teplice

Stále se vzděláváme;). Děkujeme EducAid za přednášku. Smekáme před záchranáři a jejich prací. My jsme připraveni na tábory a všechny akce, které pořádáme a dostali jsme spoustu tipů na různé nové pomůcky. Přednáška byla tak zajímavá, že jsme zapomněli na čas. Zapojili jsme i děti, které si mohly také vyzkoušet co umí. Doporučujeme všem:).

Certifikovaný kurz PP pro pedagogy, ZŠ Kařez

Dle informací od kolegyň bylo školení super! Za měsíc jedu na okresní školení ředitelů, beru Vaše vizitky s sebou 🙂

Centrum pro náhradní rodinnou péči, o.p.s., Poradna pro NRP, Litoměřice

Dobrý den, se školením jsme byli moc spokojeni a určitě bychom v budoucnu ještě využili 🙂

Kurz pro firmy, Zdemar ÚL s.r.o.

Děkujeme za erudovaný výklad. Těšíme se na další spolupráci.

Certifikovaný kurz PP pro pedagogy, ZŠ Novosedlice

Máme jediný postřeh-OPAKOVAT! 🙂

Fakt jsem měla jen pozitivní ohlasy a všem se to moc líbilo! Prožili jsme si a to bylo strašně důležité.

Určitě se na Vás v budoucnosti zase obrátíme. 👍

Certifikovaný kurz PP pro pedagogy, SOŠ technická a zahradnická Lovosice

Dobrý den, moc děkujeme za kurz první pomoci, výborně připravené, velká spokojenost z naší strany.

Zážitkový kurz PP pro pedagogy, ZŠ Novosedlice

Bohužel vůbec nic negativního Vám napsat nemohu J…

Byli jsme maximálně spokojeni!! Školitelé velmi příjemní, školení bylo opravdu z praxe, vše srozumitelné…a všem nám běží na mysli dech, oběh-krvácení, vědomí! J J J

Myslím, že zážitkový kurz bude u nás velmi vítaný!

Spolupráce s  Vámi bezvadná, takže si jistě nepíšeme naposledy!

Moc za všechno děkujeme a přeji krásný den.

Kurz pro veřejnost, akutní stavy u dětí, Teplice

pro mě byl kurz určitě přínosem, cítím se teď více sebevědomá ohledně první pomoci, především jako budoucí maminka dvou dětí, i když doufám, že to nebudu potřebovat😊. Ráda tento kurz doporučím dále svým známým.

Kurz pro veřejnost, akutní stavy u dětí, Teplice

Dobrý den, nenašel jsem jiné místo, kam bych mohl napsat poděkování či pochvalu, která by byla dostupná lidem, kteří se rozhodují Vás oslovit a netuší, jak moc jste dobří, případně mi prosím napište, kam to můžu ještě dát, aby Vám to jako hodnocení mohlo pomoci a nevypadalo to tak, že si ho tam dáváte sami 🙁 Teď k samotné pochvale, měl jsem kurz 23.3.2023 s lektorkou Karlou Dvořáčkovou a můžu Vám říct, byl to mazec ( v tom nejlepším slova smyslu) Byl to ten kurz, u kterého se modlíte, ať to moderuje někdo, kdo se dá poslouchat a vy si z toho vezmete min. jednu věc a nebyla to ztráta času. Budu přát všem lidem a sobě, aby až bude potřeba volat 155 nebo přijede rychlá, tak tam byl někdo, kdo je právě tak nastaven a naladěn jako právě tato lektorka. Někdo, kdo při popisování různých situací, časové náročnosti a všeho s tím spojené měl pořád takový přístup a vše kolem toho jako jsem právě zažil na tomto kurzu. Chci tím ještě jednou moc poděkovat za tak úžasný kurz, poděkovat všem na 155 za to, co tam musíte odvádět a za to, že i přes fakt jak moc chcete pomoci se Vám někdy dostane opačného efektu než by jste si zasloužili a stejně pořád podáváte takový výkon.  Paní Karla byla super a pokud jak tvrdí je pravda, že všichni tam jste takový, tak máme v severním kraji štěstí, že Vás máme 🙂