Zážitkový kurz PP pro pedagogy 12. 12. 2017, ZŠ Metelkovo, Teplice

Školení super, hlavně ty reálné situace. Skutečnost je určitě ještě horší, ale pomůže to si uvědomit, co všechno se může přihodit. Záchranářskému týmu patří velké díky.

Bylo to akční a dobré. Rozhodně opakování neškodí. Nové situace se určitě najdou.

Školení bylo netradiční, určitě přínosné a touto formou provedené mi určitě dlouho zůstane v hlavě. Líbilo se mi to.

Termín před Vánocemi sice nebyl úplně nej, ale vzhledem k tomu, že to bylo tak skvělé, tak to zafungovalo jako příjemné odreagování od toho shonu. Žádná nudná teorie, ale praktický workshop, navíc skvěle připravený. Byl to zážitek a zážitky se dobře a dlouho pamatují.

Školení se mi velice líbilo a bylo super připravené.

Mně se školení zdálo přínosné. Bavilo mě. Příště bych volila ne předvánoční termín, ale myslím, že zopakování zážitkového školení bude fajn.

Názorné, akční, zážitkové, rychlé, zorganizované, ale přitom příjemné – velmi sympatický tým lektorů. Nemilé pro mě osobně je, že jsem si při zachraňování dítěte z auta odřela kozačky. Školení bylo přínosné. Líbila se mi jeho forma, hlavně praktická část.

Určitě zkusím něco podobného s dětmi. Smekám před prací záchranářů.

Bylo to zajímavé, poučné a hlavně praktické. I délka školení byla přiměřená.

Akce byla podle mě mnohem užitečnější, než poslouchat jen výklad. Termín by byl lepší třeba při nějakém ředitelském volnu apod.

Pro mě to bylo perfektní, protože když je to jako doopravdy, člověk pocítí opravdové emoce, takže si myslím, že je pak lépe zvládne a líp se zorientuje, kdyby k něčemu takovému skutečně došlo. Záchranáři, kteří tu byli, jsou navíc sympatičtí a informace předávají jasně a pro laika srozumitelně.

Školení bylo výborné. Za mě určitě lepší a než jen přednáška.

Školení bylo úžasné, plné přínosných informací. Ráda si ho zase zopakuju.

Certifikovaný kurz PP pro pedagogy 1. 2. 2018, ZŠ Novosedlice

Byli jsme maximálně spokojeni!! Školitelé velmi příjemní, školení bylo opravdu z praxe, vše srozumitelné… a všem nám běží na mysli dech,oběh-krvácení, vědomí! 🙂

Certifikovaný kurz PP pro pedagogy 2. 2. 2018, ZŠ Na Stínadlech, Teplice

Seminář byl opravdu moc zdařilý – ještě dnes si paní učitelky o něm povídaly a chválily lektory za vtipnost a akčnost a za to, že seminář nebyl nudný – zaujal a zanechal v hlavě důležité a potřebné informace. Takže ještě jednou velký dík za nás za všechny.

Certifikovaný kurz PP pro pracovníky Centra pro celou rodinu 9. 6. 2018, Teplice

Stále se vzděláváme;). Děkujeme EducAid za přednášku. Smekáme před záchranáři a jejich prací. My jsme připraveni na tábory a všechny akce, které pořádáme a dostali jsme spoustu tipů na různé nové pomůcky. Přednáška byla tak zajímavá, že jsme zapomněli na čas. Zapojili jsme i děti, které si mohly také vyzkoušet co umí. Doporučujeme všem:).